Спорт - Новини світу

Українська біатлоністка посіла 3 місце в гонці на етапі Кубка світу

© ІА «ВЕСТИУА»

Українська біатлоністка Валентина Семеренко посіла третє місце на етапі Кубка світу в словенській Поклюці. Про це повідомило агентство «Укрінформ».

Під час сьогоднішньої 10 кілометрової гонки–переслідування Семеренко знову показала хороший хід по трасі і лише один раз промахнулася на чотирьох вогневих рубежах. Під час гонки Семеренко боролася за третє місце з італійкою Доротеєю Вірер. Представницю Італії українка обійшла на 0,4 секунди. Всього трасу гонки переслідування Семеренко пройшла за 29,927 хвилин і лише 36,8 секунд поступилася переможниці Дарії Домрачовій з Білорусі. Друге місце в гонці зайняла представниця Фінляндії Кайса Макаряйнен.

Інші українські біатлоністки показали результати гірші ніж Семеренко і не увійшли в першу тридцятку. Наталія Бурдига на фініш прийшла на 33 місці, Юлія Джима на 34, а Ольга Абрамова вирвала 36 позицію.

Відзначимо, що в загальному заліку Валентина Семеренко входить в топ-3 лідерів загального заліку Кубка світу. Українська біатлоністка раніше в спринтерській гонці також завоювала третє місце.